single

„Stranger Things”: wszystko, co wiemy o 3. sezonie serialu Netfliksa

Premiera ,,Stranger Things'' zbliża się wielkimi krokami, dlatego postanowiliśmy przypomnieć najważniejsze informacje, które związane są z nowymi odcinkami. Kiedy będzie premiera? Kto dołączył do obsady? Czy wyciekły już jakieś zdjęcia z planu? Wszystko, co wiemy o tym, jakże uwielbianym przez widownię serialu, znajdą się w podanym artykule. 

Już w grudniu 2017 roku ogłoszono 3 sezon. Po gigantycznym sukcesie dwóch pierwszych sezonów, Netflix zdecydował, że kolejną dawkę odcinków o nerdach z Hawkins, którzy walczą z istotami z odwróconego świata. Istoty te zwane są monsterami. 

„Stranger Things 3” – kiedy premiera?

David Harbour zdradził oficjalną datę premiery, zanim zrobił to Netflix. Wśród głównych bohaterów nadal oglądać będziemy Mike'a (Finna Wolfhard'a), Lucas (Caleba McLaughlina), oraz Dustina (Gatena Matarazzo). Wśród przedstawicieli młodzieży zobaczymy Nancy, Steve'a i Jonathana, w których wcielą się Charlie Heaton, Natali Dyer i Joe Keery. Dorosłych reprezentować będzie David Harbour jako Jim Hooper, Winon Ryder grający Joyce'a Byerse'a. 

Już w drugim sezonie do obsady dołączyli do aktorów Sadie Sink, która grała nową koleżankę chłopców oraz jej brat Billy, którego zagrał Darce Mongomery. W 3 sezonie tego serialu również znajdziemy nowe twarze, które zyskają z pewnością dużą popularność. Będzie to córka Ethana Hawke'a oraz Umy Thurman, która będzie tkwiła w centrum mrocznych tajemnic i tajemniczych wydarzeń. Cary Elwes odebr rolę burmistrza, a Jake Busey rolę dziwacznego dziennikarza z Hawkins. 

Netflix udzielił również informacji, ze w 3 sezonie ,,Stranger Things'' rozwinie się również rola Erici Sinclair, w którą wciela się Priah Ferguson. Jest to siostra Lucasa. 

Nowy sezon Stranger things

„Stranger Things 3” – o czym będzie?

Niestety szczegóły fabuły nie są jeszcze do końca znane. Producenci chcą przetrzymać widzów w niepeności i zaskoczyć wydarzeniami, które będą miały miejsce w sezonie 3. Jeden z reżyserów zdradził jednak kilka szczegółów, których widzowie mogą się niedługo spodziewać. Wiadomo, że rola Steve'a, którego kochają widzowie, znacznie się poszerzy. Będzie on obecny w większej ilości odcinków, co ucieszy fanów tej postaci. Jego przyjaźń z Dustinem umocni się i znacznie powiększy. Chwilami odpoczynku będzie cieszył się jednak Will. Niewyjaśnione sytuacje nie będą go dotyczyły w szczególny sposób. Jedenastka będzie jednak zmagała się z problemami, jakie towarzyszą okresowi dojrzewania, jak wszystkich nastolatków. 

Warto jednak podkreślić, że twórcy nie zapomnieli o dziwnych wydarzeniach, które stanowią podstawę tego serialu. W tym sezonie mogą pojawić się całkowicie nowe siły, z którymi zmierzać będą się główni bohaterowie. Niestety ten sezon będzie różnił się od pozostałych, gdyż będzie nawiązywał do produkcji z 1985 roku. Serial ,,Stranger Things'' pojawił się na platformie Netflix już w 2006 roku i emitowany był jako sentymentalna podróż do 80. lat. Mowa tutaj o warstwie formalnej oraz fabularnej. Obsada skradła serca publiczności. Czy jednak 3 sezon dorówna poziomom poprzednich? O tym przekonamy się w 2019 roku.