single

Ewa Gotuje – premiera na antenie Polsat Food Network

 

Smacznie, szybko i zdrowo – tak gotuje Ewa Wachowicz. W swoim programie autorka pokaże jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami, przy jednoczesnym poszanowaniu rodzimej tradycji kulinarnej. Kuchnia fusion w pełnej krasie! Widzowie znajdą tu praktyczne porady jak szybko przygotować przepyszne dania z odległych zakątków świata i wykorzystywać w kuchni nowatorskie pomysły i ostatnie zdobycze techniki.
Stacja Polsat Food Network wyemituje 2 serie programu - łącznie czternaście 22-minutowych odcinków.
Ewa Wachowicz zaprezentuje nie tylko wyśmienite potrawy, ale dodatkowo podzieli się wiedzą z zakresu dekorowania stołu, np. jak dobrać dodatki do zastawy, w jaki sposób ułożyć sztućce, itp. Prowadząca zaprosi także widzów na kulinarną wycieczkę po Krakowie: pokaże swoje ulubione delikatesy, zabierze na zakupy na Starym Kleparzu w Krakowie oraz oprowadzi po targu staroci i żydowskim Placu Nowym na Kazimierzu.
Autorski program Ewy Wachowicz będzie w całości realizowany w jej mieszkaniu w Krakowie. „Chciałam, by gotowanie na ekranie było autentyczne. Jeśli sięgam do szuflady po przyprawy, to nie dlatego, że przed zdjęciami schowała je tam obsługa planu. Oregano, tymianek czy bazylia po prostu zawsze tam są. W studiu byłoby to niemożliwe – przekonuje Wachowicz. – Przed nagraniem nie muszę uczyć się na pamięć lokalizacji składników danej potrawy, nie muszę pamiętać o tym podczas zdjęć, więc na ujęciu mogę skupić się na gotowaniu i ciekawej opowieści”.

Program „Ewa gotuje” będzie emitowany w stacji Polsat Food Network od 7 października
w godzinach: 9.00, 17.00 i 22.00.