single

Co planuje Netflix w 2018 roku? Sprawdź listę premier

Netflix na stałe zagościł w polskich domostwach. W  2018 roku ma przekazać widzom jeszcze więcej treści, w skład których wejdzie aż 600 produkcji. Już sam początek roku zapowiada się ciekawie za sprawą serialu Modyfikowany węgiel. Co jeszcze przygotowała internetowa wypożyczalnia?

Netflix 2018: najciekawsze nowości

Modyfikowany węgiel

Fabuła serialu osadzona jest w cyberpunkowym świecie (stworzonym na podstawie książek Richarda Morgana). Główną rolę otrzymał Joel Kinnaman, znany z takich produkcji jak The Killing oraz House of Cards. Świat zmienił się nie do poznania dzięki tzw. stosom korowym. Mała rzecz pozwala na przeniesienie się do dowolnego ciała. Ludzkość różnie reaguje na technologię, a cała fabuła opiera się na morderstwie, które wzburzyło ,,elity" społeczeństwa. Dzięki stosom korowym niektórzy zaczynają czuć się niczym Bogowie...

Black Lightning

Superbohater, który wraca po latach, aby znowu zaprowadzić ład i porządek? Brzmi znajomo, ale Black Lightning opiera się na tym scenariuszu. Serial jest jednak czymś zdecydowanie więcej, a powodem powrotu mężczyzny do roli superbohatera jest jego córka, która nieustannie staje na bakier z prawem. Premiera szacowana jest na początek 2018 roku.

Maniac

Emma Stone oraz Jonah Hill w opowieści o dwójce ludzi, którzy są pacjentami szpitala dla psychicznie chorych. Netflix nadal nie potwierdził daty premiery, ale serial zapowiada się interesująco. Smaczku dodaje mu postać reżysera, który pracował nad takimi tytułami jak Detektyw oraz Beasts of No Nation.

Dogs of Berlin

Dark przyniósł bardzo dużą popularność niemieckim serialom, a Dogs of Berlin jest kolejną oryginalną produkcją od naszych zachodnich sąsiadów. Historia opowiada o detektywach oraz berlińskim półświatku. Spodobać powinna się na pewno wszystkim fanom Narcosa, czy też Gomorry. Premiera jest planowana na rok 2018.

produkcje Netflix

Everything Sucks!

Komedie zawsze poprawiają nam humor. Everything Sucks! zapowiada się wyśmienicie ze względu na umiejscowienie akcji w przeszłości. Przenosi widza do roku 1996 oraz środowiska licealnej młodzieży. Teen drama oczywiście opiera się na schemacie nieudaczników, a sentymentalny klimat może przysporzyć produkcji wielu fanów.

O Mecanismo

Brudny świat polityki oraz przekręty na wysokim szczeblu - to hasła, które będą się wiązały z brazylijską premierą giganta VOD. Trzeba przyznać, że widzowie bardzo lubią tę tematykę, zatem serial może okazać się niezwykle wciągający.

Netflix: plany, na których realizację wciąż czekamy

Serwis podaje tylko orientacyjne daty premier. Z dużą dozą prawdopodobieństwa wymienione tytuły obejrzymy jednak już w 2018 roku. Na liście najciekawiej prezentują się: Modyfikowany węgiel, The End of the Fucking World, The Rain oraz Maniac.

Mijający rok miłośnicy filmów oraz seriali zapamiętają bardzo dobrze. Miejmy nadzieję, że 2018 również nawiąże do lat poprzednich. Mowa tu na przykład o kontynuacji serialu Stranger Things, ekranizacji Wiedźmina, czy też drugim sezonie Mindhuntera. Miłośnicy uniwersum Marvela na pewno czekają na Punishera, a swoich fanów ma również Ozark. Przygoda z Netfliksem zapowiada się zatem wybornie!