single

Bartosz Obuchowicz poprowadzi nowy rodzinny teleturniej

Już 4 listopada Cartoon Network wyemituje pierwszy odcinek zupełnie nowej produkcji –  teleturnieju „Ben 10 Wyzwanie”. – To było prawdziwe wyzwanie. Razem z uczestnikami przeżyliśmy wspaniałą przygodę. Wielkie emocje, które nam towarzyszą, z pewnością udzielą się również widzom – tak zapowiada nowy program, gospodarz programu Bartosz Obuchowicz. Dzieci wraz z opiekunami sprawdzą w nim swoje umiejętności i będą rywalizować o wyjątkowe nagrody. 

„Ben 10 Wyzwanie” to nowy teleturniej, który daje dzieciom niepowtarzalną okazję, by poczuć się jak ich ulubiony bohater – Ben 10. Program obejmuje zarówno wyzwania fizyczne, jak i umysłowe. Uczestnicy sprawdzą swoją prędkość, siłę oraz inne umiejętności, niezbędne, by skutecznie walczyć z wrogiem. Będą testować wiedzę na temat serialu, zmienią się w Szybciora oraz wezmą udział w wyścigu, pędząc przez gorącą lawę. Nowa produkcja wypełniona jest akcją, pełna emocji i dobrej zabawy.

Polskie drużyny będą miały do wykonania trzy wymagające, a czasem zaskakujące zadania. Ekipa, która uzyska najlepszy wynik, dostanie się do Omnifinału i tam stanie do walki o wspaniałe zestawy nagród. Gospodarzem produkcji będzie aktor Bartosz Obuchowicz. - Prowadzenie programu było dla mnie – tak jak wskazuje tytuł – prawdziwym wyzwaniem! Razem z uczestnikami przeżyliśmy wspaniałą przygodę. Wielkie emocje, które nam towarzyszą, z pewnością udzielą się również widzom. Na planie czuć było zdrową rywalizację, ogromną radość i duże zaangażowanie uczestników we wszystkie  zadania – przyznaje aktor.

- Oglądając „Ben 10 Wyzwanie” na pewno nie będziecie się nudzić! Wybierzcie swoją ulubioną drużynę i kibicujcie jej! Przekonajcie się, kto najlepiej sprosta trudnym wyzwaniom i zgarnie fantastyczne nagrody. Przy okazji sprawdzicie też, ile sami wiecie na temat Bena Tennysona! Dobra zabawa gwarantowana! – dodaje Obuchowicz.